Kaip efektyviai atsipalaiduoti?

Paskutiniu metu šitas klausimas mūsų namuose tapo labai aktualus. Vakarais šeimininkė dažnai būna nuvargusi ir išsiderinusi. Dėl šitos priežasties ji po darbo keliauja ne tiesiai namo, o atsipalaiduoti. Net tiksliai nežinau, kur – į kažkokias meditacijas lyg ir… O aš tai jos laukiu… Girdėjau, kad dėl to kaltas stresas. Nesu jo niekada mačiusi, nes jis yra pas ją darbe. Niekaip nesuprantu, kam jie jį tenai laiko. Šeimininkė turėjo savo spintoje senų drabužių, kurių jau nebemėgo ir kurie tik užėmė vietą. Ji tuos drabužius išmetė lauk – juk ir su stresu tą galima padaryt. Nebent jis labai didelis… 

Taigi, šeimininkei labai reikia atsipalaiduoti ir atsigauti, todėl ji eina į tuos savo jogos ir meditacijos būrelius. Vakar grįžo namo visai geros nuotaikos, abi sugulėme ant lovos viena priešais kitą. Man labai patinka, kai mes taip darome. Tiesiog sudrimbame kartu panašiose pozose, pažiūrim viena kitai į akis, ji man pakaso pasmakrę, o aš prisimerkiu ir imu letenomis gniaužyti antklodę bei burgzti iš malonumo.

Oi, kad tik ji labiau mane suprastų ir daugiau mėgdžiotų – gi aš esu tikra atsipalaidavimo specialistė ir mokytoja! Atsipalaiduoti moku net sudėtingomis sąlygomis. Manau, kad net jei ateitų tasai stresas, aš jam parodyčiau, kur vėžiai žiemoja.

Turiu vieną labai paprastą ir efektyvų atsipalaidavimo metodą, kuris veikia žymiai geriau, nei joga, meditacija ar kokie ten kvėpavimo pratimai. Tik jūs turite įsisąmoninti, kad norint atsipalaiduoti, visų pirma ką BŪTINA padaryti, tai prisirinkti į save įtampų. Jei įtampos nė kiek neturite, atsipalaidavimas visiškai neįmanomas. Žmonėms įsitempti nėra sudėtinga, jie turi begales būdų, kaip tą padaryti – galima eiti į darbą, kuriame yra stresas, pasižiūrėti kokią negatyvią laidą per televiziją, susipykti su draugais ar giminaičiais ir t. t. Įtampos žmonės randa net santykiuose su mylimaisiais, parduotuvėje ar parke.

Aš tose vietose nesilankau, televizijos nežiūriu ir mylimojo neturiu, tačiau žinau vieną labai patikimą ir pakankamai gerą įsitempimo būdą. Aš tiesiog ištempiu savo visą kūną, kiek tik galiu. Tai gali atrodyti kaip nors taip:

itampa-murkianti-filosofija

Arba taip:

itampa10-murkianti-filosofija10.jpg

O jei atsigulus, tai šitaip:

itampa10-murkianti-filosofija

Kai jau įsitempiu tiek, kad daugiau nebeišeina, tiesiog imu ir atsipalaiduoju visa. Būtina atpalaiduoti kiekvieną raumenuką.

Štai ir viskas, atsipalaidavimas baigtas. Šitas metodas yra labai efektyvus, greitas, paprastas, jį galima lengvai atlikti namuose, o ir pinigų niekam dėl to mokėt nereikia.

Na va, linkiu visiems gero atsipalaidavimo (tik nepamirškit prieš tai įsitempt).

 

Zaiza Mau

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s